19.12.2018 при Ужгородській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в роботі якої взяли участь: перший заступник голови комісії – Семаль В.Ю., керівник апарату райдержадміністрації Боднарюк Р.Ю., секретар комісії – Булина Н.П., начальник сектору цивільного захисту райдержадміністрації – Малко Р.М., начальник відділу агропромислового розвитку - Савко В.І., начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства – Крупнік В.Я., заступник начальника Ужгородського міськрайонного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області – Глушеня В.Р., заступник директора державного підприємства „Ужгородське лісове господарство” – Геккер В.Е., начальник районного відділу капітального будівництва Ворю Л.П., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Москалюк Л.Д., начальник фінансового управління райдержадміністрації Ящищак О.В., завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Топчій М.Л., начальник Ужгородського міжрайонного управління водного господарства Івегеш В.В.

На засіданні комісії розглянуто ряд питань, які стосуються реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, створення безпечних та нормальних умов життєдіяльності населення, а саме:

затвердження потенційно-небезпечних об’єктів на території Ужгородського району;

затвердження місця знешкодження вибухонебезпечних предметів;

видалення аварійно-небезпечних дерев в межах Ужгородського лісництва;

укріплення лівобережної дамби р.Латориця на території Малодобронської сільської ради;

розчистка автомобільних доріг у зимовий період 2018-2019 років;

результати проведення штабного тренування з органами управління цивільного єдиної державної системи ЦЗ з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Із розгляду зазначених питань прийнятті відповідні рішення для виконання, які направлені виконавцям.