18 грудня 2018 року при першому заступнику голови та керівнику апарату Ужгородської райдержадміністрації відбулася нарада щодо дотримання структурними підрозділами РДА вимог надання адміністративних послуг через ЦНАП. В засіданні приймали участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації: центру надання адміністративних послуг, управління соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури та відділу економічного розвитку та торгівлі.

Розглядались питання щодо дотримання управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації вимог розпорядження КМ України від 16 травня 2014 р. № 523-р „Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”. Деякі проблемні питання в роботі з відділом містобудування та архітектури райдержадміністрації, шляхи їх вирішення. Спрощення процедури отримання суб’єктом господарювання - повідомлення місцевої державної адміністрації про відсутність зауважень громадських організацій та громадян, як складової „Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами на об’єкти, які належать до II та III групи”, шляхи вирішення.

За підсумками наради дано ряд доручень для забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій у сфері надання адміністративних послуг, що дозволить жителям району отримувати якісні послуги з мінімальними затратами часу та в комфортних умовах.