18 лютого відбулася постійно діюча комісія з розгляду звернень з питань містобудування та раціонального використання земель за межами населених пунктів на території району. Участі в комісії взяли голова райдержадміністрації Кинєв Е.П., перший заступник голови Семаль В.Ю., заступник голови Раті Є.Ш., в.о. начальника відділу в Ужгородському районі ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області Меренич І.І. та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Також на комісії були запрошеніРатівецький сільський голова Андрусь Т.М. і керівник агрофірми «Еліта».

Основними питаннями, що розглядалися були питання по затвердженню містобудівної документації та отримання стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації у відповідності до вимог Законів України «Про стратегічну екологічну оцінку» та «Про регулювання містобудівної діяльності».