День Святого Миколая - один з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітної мрії.На нього чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. І ми, дорослі, стараємося, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Так, 18 грудня 2018 року у приміщені районного будинку культури відбулося районне свято до Дня Святого Миколая «Яка радість, який рай – іде святий Миколай».

На свято зібралися дітки з усього району і з нетерпінням чекали появи Миколая з подарунками. Кожен підготував для Миколая віршик або пісеньку. Хто краще за Святого Миколая уміє розрадити, подарувати диво маленькому серцю? І диво відбулося – дітлахи отримали солодкі подарунки, ігри та безкоштовний перегляд фільму «Лускунчик» в кінокомплексі «Доміон».

На завершення до присутніх звернулася начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр: «Вітаю вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими й щасливими на радість батькам і на благо нашій Батьківщині - Україні!Бажаю вам миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!