17 грудня 2018 року, чергову щотижневу нараду провела голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, участь в якій взяли перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники наради обговорили орієнтовний план святкових заходів до Дня Святого Миколая та новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків, відкриття районної новорічної ялинки. На це питання доповідали начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Маріанна Михайлишина, начальник відділу культури Марія Котляр та начальник управління соціального захисту населення Андріана Зизич. Новорічні подарунки отримають діти пільгової категорії, учні початкових класів, та усі діти дошкільних навчальних закладів району.

Маріанна Михайлишина проінформувала про заходи, які відбулися в навчальних закладах району в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

Марія Готра – начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації нагадала, що у грудні місяці необхідно визначити завдання і ключові показники результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця  на 2019 рік.

Також йшлося про утримання вулиць і доріг району в зимовий період, про стан підготовки та реалізації проектів будівництва нових амбулаторій, про проведення обговорення перспективного плану розвитку в громадах.