У рамках відзначення Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС 12 грудня в райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії. Метою зібрання було посилення уваги до повсякденних потреб жителів району, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, виявлення соціальних проблем та їх вирішення.
   Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв-ліквідаторів, які загинули під час аварії на ЧАЕС.
   Формат зустрічі відбувався у формі діалогу, під час якої присутні обговорили питання соціального, медичного та пенсійного забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС: компенсаційні виплати, пільги, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортним лікуванням. Представники медичної, соціальної галузі району, Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області розповіли про роботу, яка ведеться для підтримки чорнобильців, забезпечення їх прав і пільг.
   У рамках засідання учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС мали нагоду поставити запитання, що їх турбують представникам відповідних структур. Було обговорено найболючіші питання.
   За підсумками зібрання, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС заручилися підтримкою районної влади.
Голова райдержадміністрації Еріка Кинєв подякувала присутнім за виявлену мужність та побажала міцного здоров’я.
   В свою чергу, голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» в Ужгородському районі Тиберій Штефанець подякував районній владі за підтримку і допомогу.