СКИНУТИ

6 грудня 2018 року в будинку культури с. П.Комарівці відбувся районний святковий вечір «Миколай іде – Різдво несе!». Даний захід провели учасники театрального гуртка «Сонечко», директор і художній керівник якого були переодягнені гномами.

На початку вечора усі присутні вивчили коротку пісню, якою запросили св..Миколая до залу. Зайшовши, Миколай щиро дякував присутнім за запрошення, за своєрідний подарунок для нього, і був приємно здивований номерами, приготованими дітьми саме для нього.

Учасники гуртків: сольного співу та художнього читання виконали тематичні пісні та вірші для Миколая, а хореографічна група «Малі цвіркуни» запалила публіку ритмічними танцями.

Наприкінці свята директор П.Комарівецького будинку культури щиро подякувала начальнику відділу культури Марії Котляр та сільському голові Йосипу Іллар за організацію чудового свята та подарунки , які отримали дітки.

На святі також були присутні керівники сусідніх клубних закладів культури. Присутні мали змогу придбати різдвяні декорації: віночки та пряники.