Сьогодні, 7 грудня, відбулася 29 сесія районної ради, яка розпочалася з привітання та нагородження працівників місцевого самоврядування з професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Голова райради Руслан Чорнак вручив грамоти та подяки депутатам та працівникам районної ради.

Також відзнакою Закарпатської обласної ради та обласної державної адміністрації «За розвиток Закарпаття» нагороджено Йакоба Коппенаала, керівника благодійного фонду «Метадідомі» (Нідерланди)фонду, завдяки якому збудувано Соловківську загальноосвітню школу.

Голова райдержадміністрації Еріка Кинєв подякувала усім сільським головам та депутатам за сумлінну і наполегливу працюу розбудові Ужгородського району, реалізацію інтересів територіальних громад та забезпечення належних умов проживання для своїх мешканців. Грамотами голови районної державної адміністрації були відзначені всі голови селищної та сільських рад району.

У ході засідання було прийнято багато важливих для Ужгородського району рішень. Зокрема депутати внесли зміни в цьогорічний бюджет та затвердили бюджет-2019 року. А також затвердили основні Програми району, які були підготовлені структурними підрозділами райдержадміністрації. Погодили Положення про конкурс на посаду керівника загальної середньої освіти, затвердили Статут інклюзивно-ресурсного центру у новій редакції, та інші.