6 грудня Збройні Сили України відзначають 25-річчя з часу створення. Кращі із кращих сьогодні представляють силу, гідність та честь військових службовців України. З нагоди цієї знаменної ювілейної дати в Ужгородській райдержадміністрації відбувся районний концерт до Дня збройних сил України „На варті Вітчизни”.

Урочистості розпочалися з виконання Гімну України, а також з хвилини мовчання, якою присутні вшанували загиблих на сході воїнів.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Еріка Кинєв та заступник голови районної ради Степан Мацко, які побажали військовослужбовцям богатирського здоров’я, звершення всіх мрій і побажань, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, миру та спокою на українській землі!

Після привітальних слів голова райдержадміністрації нагородила військовослужбовців Ужгородщини медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» - за стійкість та мужність, зразкове виконання службового обов’язку, що були виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час виконання бойових завдань у зоні проведення Антитерористичної операції.

Дійство завершилося святковим концертом. Присутніх зі сцени вітали народний чоловічий ансамбль «Карпатські голоси», народний вокальний ансамбль «Ужанка», Оксана Головня – художній керівник БК с.Часлівці, Ірина Дагулич – директор БК с.Соломоново та родинний дует «Рідна пісня».

Щиро вітаємо усіх ветеранів Української Армії, нинішніх військовослужбовців, наших славних захисників з Днем Збройних Сил України! У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.