Сьогодні голова райдержадміністрації Еріка Кинєв провела засідання районної Ради регіонального розвитку. Захід відбувся за участі заступника голови районної ради Степана Мацка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Семаля, заступника голови райдержадміністрації Єви Раті, керуючого справами районної ради Юрія Фрінцка, депутата районної ради Михайла Готри, Невицького сільського голови Михайла Лаби, Дубрівського сільського голови Романа Василиндри, Холмківського сільського голови Тетяни Вачилі, Часлівецького сільського голови Марії Рояк, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та інших.

Основним питанням, винесеним на розгляд, було формування перспективного плану розвитку Ужгородського району на 2019-2021 роки, в який повинні увійти пропозиції від кожної сільської та селищної громади. Перспективний план розвитку району допоможе визначати нагальні пріоритети та стимулювати громади.

Наразі райдержадміністрацією розроблений перелік першочергових об’єктів, які планується реалізувати протягом наступних трьох років. Даний перелік є попереднім, та буде доповнюватися пропозиціями від органів місцевого самоврядування, після того як вони проведуть обговорення з громадськістю щодо визначення важливості об’єктів для громади.

На засіданні активно обговорювалося питання децентралізації в районі та налагодження ефективної взаємодії районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування району щодо територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.

За результатами засідання прийнято рішення Районної ради регіонального розвитку "Про формування Перспективного плану розвитку Ужгородського району на 2019 – 2021 роки"