4 грудня, голова райдержадміністрації Еріка Кинєв взяла участь у засіданні бюджетній комісії районної ради. На комісії були присутні члени комісії разом з головою районної ради Русланом Чорнаком, першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Семалем, керуючим справами районної ради Юрієм Фрінцком, керівником апарату голови райдержадміністрації Русланою Боднарюк, начальником фінансового управління райдержадміністрації Ольгою Ящищак.

На бюджетній комісії детально опрацювали, вивчили та проаналізували проект бюджету на 2019 рік та основні Програми району, які були підготовлені структурними підрозділами райдержадміністрації («Про програму соціально-економічногоі культурного розвитку Ужгородського району на 2019-2020 роки», «Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2019-2020 роки», «Про районну програму розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування на період 2018-2020 роки», «Про Програму цукровий та нецукровий діабет в районі на 2019 рік», «Про Програму мобілізаційної підготовки Ужгородського району на 2019 рік» та інші). Остаточно ці питання будуть вирішенні на засіданні сесії Ужгородської районної ради, яка відбудеться 7 грудня 2018 року.