Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Художні колективи Ужгородського районного відділу культури райдержадміністрації щороку у цей час виступають з концертами у міському територіальному центрі для одиноких і непрацездатних громадян. Цього року залучився до доброї справи з святковим музичним привітанням народний вокальний ансамбль «Ужанка», який подарував мешканцям центру гарний настрій та добре слово. У виконанні ансамблю прозвучали закарпатські народні пісні. З щирими словами привітання виступила керівник колективу Василина Голянич, яка побажала всім міцного здоров’я, тепла, любові й поваги. Глядачі з цікавістю слухали концерт та підспівували знайомі мелодії разом з артистами, щедро нагороджували оплесками.

Після концерту, з словом вдячності за подарований хороший настрій, виступила соціальний працівник Барна Ольга Іванівна та підопічна центру Клара Кіш.

Такі концерти та благодійні відвідування даного центру – це вияв турботи, уваги, шанобливе ставлення до людей, які з різних причин мають проблеми зі здоров’ям. Треба пам’ятати цей день та завжди підтримувати людей з обмеженими фізичними можливостями.