В п’ятницю (30.11.2018) відбулося нарада з головами сільських та селищної рад району. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль, заступник голови Єва Раті та заступник голови районної ради Степан Мацко, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатської області Наталія Кіш, начальник та перший заступник Ужгородського об’єднаного Пенсійного фонду України Закарпатської області Ганна Сухар та Надія Діус, голови сільських рад району та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Лілія Москалюк розповідала про підготовку Програми соціально-економічного і культурного розвитку Ужгородського району на 2019-2020 роки. В основу проекту Програми покладено ключові положення, визначені Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року та Регіональною стратегією розвитку Закарпатської області на період до 2020 року. Лілія Дмитрівна назвала шість пріоритетних напрямків економічного розвитку району, та зауважила, що Проекти основних показників соціально-економічного розвитку території готуються спільно з органами місцевого самоврядування та подаються в цілому по району.

Ірина Зазулич, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві у сфері містобудівної діяльності. Детально зупинилась на нових державних будівельних нормах «Планування і забудова територій», «Вулиці та дороги», «Будинки і споруди. Заклади освіти», які вступили в дію з 1 вересня 2018 року.

Вячеслав Крупнік начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформував про стан виконання районних комплексних програм і цільових програм у сфері інфраструктури та житлово-комунального господарства. А також розповів про завершення робіт по ремонту автомобільних доріг загального користування районного значення.

По питанню „Про виконання заходів призову на строкову військову службу восени 2018 року” інформував військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Тищук Ігор Михайлович.

Також додатково виступили представники з Пенсійного фонду України в Закарпатській області де ознайомили присутніх про заборгованість фізичних осіб з Єдиного соціального внеску.