Голова райдержадміністрації Еріка Кинєв взяла участь у засіданні чергової двадцять восьмої сесії районної ради. Головував на засіданні голова районної ради Руслан Чорнак, серед присутніх були депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники прокуратури, міліції та інших правоохоронних органів, голови місцевих рад та інші.

Перед початком пленарного засідання депутати вшанували пам’ять загиблих під час проведення організації об’єднаних сил на Сході України. Також відбулося представлення новопризначеного військового комісара Ужгородського об’єднаного військового комісаріату Тищука Ігора Михайловича.

Відтак перейшли до розгляду питань порядку денного. Загалом, у ході пленарного засідання було розглянуто 27 питань, кожне з яких детально опрацьовували на засіданнях профільних комісій. Це здебільшого затвердження галузевих програм на 2019 рік, зокрема депутати затвердили Програму «Турбота» на наступний рік, Програму розвитку виноградарства, вісім постійно діючих медичних програм, Програму «Шкільне харчування», Програму розвитку місцевих автомобільних доріг, а також безпеки дорожнього руху тощо. Також були внесені зміни до районного бюджету на 2019 рік, кошти розподілені між головними розпорядниками коштів.

В рамках проведення сесії було погоджено кандидатури, які удостоїлися звання «Почесний громадянин Ужгородщини». Це Марія Підгорна – заступник головного редактора районної газети, Ендре Гіді – відомий в районі художній кераміст та Йосиф Лакатош – менеджер, а у минулому керівник з багаторічним стажем, приватного сільськогосподарського підприємства «Ласточка».