07 листопада 2018 року на базі Середнянської дитячої школи мистецтв, згідно Плану проведення обласних методичних семінарів для викладачів мистецьких шкіл у 2018-2019 н.р., відбувся кущовий методичний семінар методоб’єднання викладачів відділу народних інструментів по класу акордеона (для мистецьких шкіл м. Ужгорода, м.Чопа, Ужгородського, Перечинського, В.Березнянського районів) на тему: „Розвиток поліфонічного мислення в учнів мистецьких шкіл. Методика роботи над поліфонічним твором на уроках спеціальності (відділ народних інструментів)ˮ (куратор - голова циклової комісії „Народні інструментиˮ Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора, заслужений працівник культури України Стегней В.В).

Методичну доповідь представила завідуюча відділом народних інструментів Середнянської ДШМ - Гададі О.В., ілюструвала доповідь викладач Дикун А.Ю.

Відкриті уроки з учнями школи провели викладачі відділу народних інструментів школи Качур Н.П.і Газуда К.Ю. У концертній формі були представлені п’єси на тему уроку. В обговоренні уроку взяли участь викладачі мистецьких шкіл Ужгородського куща.

Було відзначено високий рівень проведення уроків, методичну обізнаність і професійну грамотність викладачів відділу народних інструментів Середнянської ДШМ. Підсумки семінару підвів голова циклової комісії „Народні інструментиˮ Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора, заслужений працівник культури України Стегней Володимир Васильович.