7 листопада голова райдержадміністрації Еріка Кинєв провела засідання робочої групи про стан підготовки та реалізації проектів будівництва нових амбулаторій в селах Батфа, Руські Комарівці та Кам’яниця, в роботі якої взяли участь начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Світлана Чопик, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Ірина Зазулич, начальник відділу капітального будівництва Лариса Ворю, в.о. головного бухгалтера райдержадміністрації Ярослав Мигович, в.о. начальника юридичного відділу райдержадміністрації Ганна Дідренцел, Руськокомарівський сільський голова Віталій Білак, Галоцький сільський голова Шандор Молнар, заступник голови Кам’яницької сільської ради Мар’яна Жаглінська, головний лікар КНП «Ужгородський районний центр ПМСД Ужгородської районної ради» Лариса Шинкаренко та інженер-проектувальник Олександр Ольховик.

Голова райдержадміністрації зазначила, що 5 листопада були підписані угоди з інженером-проектувальником ФОП Ольховик О.І. на виготовлення ПКД проектів будівництва амбулаторій, а також, що до райдержадміністрації надійшли пакети документів – технічних умов про приєднання до електричних мереж.

Шандор Іштванович надав рішення сесії сільської ради «Про укладення договору суперфіцію на користування земельною ділянкою для будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Батфа, №15 Ужгородського району Закарпатської області».

Заступник голови Кам’яницької сільської ради та голова Руськокомарівської сільської ради доповіли, що продовжується оформлення документів на земельні ділянки.