У вівторок, 6 листопада, у с. Соловка Ужгородського району відбулася урочиста подія, за сприянням благодійного фонду відкрилася початкова школа. У комунальну власність Ужгородської районної ради передано приміщення керівником благодійного фонду «Метадідомі» (Нідерланди) Якобом Коппеналу. Привітали присутніх із важливою подією перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, заступник голови районної ради Степан Мацко та начальник управління національностей та релігій облдержадміністрації Йосип Резеш.

Реалізував проект нової школи за фінансової підтримки закордонних благодійників та співфінансування з районного бюджету депутат обласної ради Йожеф Баторі.

Будівництво почалось у 2016 року, будівля була готова у липні 2018 року. За кошти району монтується нова система опалення із використанням енергоефективних технологій. Нова школа замінила школярам стару будівлю, вік якої сягнув майже 100 років. Менше, ніж за місяць, понад тридцять місцевих учнів, серед яких багато представників національних меншин,почнуть навчання у сучасному комфортному приміщенні, а в будівлі старої школи облаштують столову.

Це не перший реалізований за участі меценатів з Нідерландів проект в Ужгородському районі. Спільними зусиллями ремонтувалися і відновлювалися соціальні об’єкти. Сьогодні на честь свята місцеві школярі підготували почесним гостям концертну програму, у відповідь отримали подарунки і обіцянку подальшої підтримки.