25 жовтня 2018 року в залі Закарпатського академічного обласного театру ляльок пройшов відбірковий тур обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», у якому взяли участь 64 конкурсанти.

Ужгородський район представила Середнянська ДШМ. Незалежно від результатів, усі учасники конкурсу вже переможці, адже власною творчістю доводять собі та всім, що для справжнього таланту не існує ніяких обмежень.

За результатами відбіркового туру у номінації «Інструментальний жанр» лауреатом ІІІ ступеня стала ХИМИНЕЦЬ ВАЛЕРІЯ (Середнянська дитяча школа мистецтв, викладач Оксана Жирош), а в номінації «Образотворче мистецтво» лауреатом ІІ ступеня стала ЮГАС ЄВГЕНІЯ (Середнянська дитяча школа мистецтв, викладач Тетяна Химинець).

Усі учасники обласного етапу нагороджені призами від організаторів та спонсорів.