Районна бібліотека святкує найстрашніше свято – Хеловін. Дедалі популярнішою серед українців стає традиція святкування Хеловіну. Саме у ці чарівні, жовтневі дні у більшості країн світу всі люди готуються до Дня «всіхсвятих».

Хеловін особливо полюбляє молодь і дітлахи, тому районна центральна бібліотека просто не могла проігнорувати нагоди разом із підлітками влаштувати це свято.

Усі традиції та символіку було витримано: на стінах і стелажах – паутина та павуки, на столах незвичайні світильники з гарбузів, привиди з чупа-чупсів, моторошно прикрашені солодощі, містично-казкові персонажі із книг про Хеловін. Школярі дізналися від бібліотекарів про ірландське коріння Хеловіна та як в Європі відмічають це свято.

Всі декорації до містерії та костюми створили своїми руками бібліотекарі та користувачі бібліотеки. Свято дуже сподобалося дітям.