Вчора, 30 жовтня відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації у новому складі та комісії з розгляду питань містобудування та раціонального використання земель за межами населених пунктів на території району за участі голови райдержадміністрації Кинєв Е.П., першого заступник голови Семаля В.Ю., заступника голови Раті Є.Ш. Також на комісії були запрошені представники Баранинської ОТГ, Коритнянської сільської ради та проектанти.

Було розглянуто:

1. Заяви громадян про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту на території Худлівської сільської ради та земельних ділянок за межами населеного пункту на території Руськокомарівської сільської ради;
  2. Заяви про затвердження детальних планів на території Ужгородського району;
  3. Звернення Коритнянської сільської ради про надання дозволу на проведення інвентаризації земель.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.