Сьогодні, 29 жовтня 2018 року, в райдержадміністрації під головуванням голови РДА відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Семаля, заступника голови райдержадміністрації Єви Раті та керівника апарату Руслани Боднарюк.

На порядку денному постали питання про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації та організацію вирішення актуальних питань життєдіяльності району.
   Семаль Віталій Юрійович інформував про результати виїзду робочої групи, щодо підготовки бюджетної сфери до опалювального сезону.
  Чопик Світлана Михайлівна – начальник відділу охорони здоров’я інформувала про хід підготовчих робіт пов'язаний із початком будівництва сільських амбулаторій в селах Кам’яниця, Батфа, Руські Комарівці.
   Боднарюк Руслана Юріївна доповіла про хід проведення щорічного оцінювання державних службовців райдержадміністрації; про внесення змін до постійно діючих комісій райдержадміністрації; про підготовку матеріалів на засідання чергової сесії районної ради.
  На нараді також йшлося про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання правил етичної поведінки державних службовців, виконання документів органів влади вищого рівня.
  Також, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на цей тиждень.
   За підсумками проведеної наради голова райдержадміністрації дала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.