24.10.2018 року в приміщенні Коритнянської сільської ради відбулося виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати. Робоча група складалася з керівництва райдержадміністрації та начальників відділів, управлінь, а також представників районної державної фіскальної служби, яку очолила голова Ужгородської районної державної адміністрації Кинєв Е.П. На засіданні комісії були присутні сільський голова Бадида І.В. та депутати.

Мета зустрічі – надання роз’яснення та доведення до широкого кола суб’єктів підприємницької діяльності питання легалізації заробітної плати.

Представниками районної державної фіскальної служби обговорювалися питання несплати фермерськими господарствами податків, шляхи їх вирішення.

Також, відбулася нарада з обговорення ряду важливих питань, як для сільської ради, так і для району. Це питання затвердження генеральних планів Коритнянської сільської ради, погодження містобудівної документації на вуличне освітлення; спільне вирішення проблеми щодо сплати боргу сільської ради перед комунальним підприємством «Водоканал м.Ужгород» та інші важливі питання

Крім цього, відбувся виїзний прийом громадян на якому отримано два звернення.

В підсумку проведеної зустрічі, представники робочої групи домовились про співпрацю з сільською радою.