З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, першим заступником голови Ужгородської райдержадміністрації Семалем В.Ю. 23.10.2018 року здійснено виїзний прийом громадян у с. Тисаашвань.

Разом з сільським головою села Ферком Ч.Й. та депутатами районної ради Орбаном С.Ю. та сільської ради Якубатом Ж.Ф. було обговорено ряд важливих питань, які стосувались заміни даху, проведення ремонту будівель, в яких розташована школа; встановлення додаткового трансформатора, оскільки одна трансформаторна підстанція, яка розташована на початку села, не забезпечує в повному обсязі подачу електроенергії (напруги) мешканцям, які живуть в кінці села, для нормальної та безперебійної роботи електроприладів.

Також, мешканців села цікавили питання ремонту доріг, а саме вулиці Я.Арань та в якому режимі надалі буде працювати поштове відділення у с. Тисаашвань оскільки з листопада місяця звільняється єдиний листоноша.

Питання, з якими звернулись жителі с. Тисаашвань на виїзному прийомі до першого заступника голови райдержадміністрації Семаля В.Ю. взято на контроль. Громадян буде проінформовано у визначені законодавством терміни.