20 жовтня у с.Соломоново відбулося свято осені з нагоди 5-ти річного ювілею жіночого вокального ансамблю «Стражанка». Депутати сільської ради та односельчани з радістю прийшли привітати колектив, яким вони дуже пишаються. Голова сільської ради Малинич Г.І. щиро привітала та подякувала усім учасникам ансамблю за їхбагаторічну працю та вручила подяки за вагомий особистий внесок у розвиток культури с. Соломоново та з нагоди 5-річчя колективу.

Вокальний ансамбль «Стражанка» та дитячий вокальнийансамбль «Дзвіночки» (БК с. Соломоново) протягом півтори години радували усіх  присутніх піснями. По завершенню концерту всіх бажаючих глядачів було запрошено на фотосесію з колективом, та скуштувати смочного глінтвейну,що приготував  односельчанин та депутат сільської ради Федор Василь Степанович.