17 жовтня, відбулася нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Семалю, про стан підготовки вихідних даних для виготовлення проектно-кошторисної документації проектів будівництва нових амбулаторій в селах Батфа, Р.Комарівці, Кам’яниця. Серед запрошених на нараду були заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, Руськокомарівський сільський голова Віталій Білак, Галоцький сільський голова Шандор Молнар, заступник Кам’яницької сільської голови Мар’яна Жаглінська, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Світлана Чопик, начальник відділу капітального будівництва райдержадміністрації Лариса Ворю та начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Ірина Зазулич.

На будівництво амбулаторій виділена субвенція з державного бюджету на позачерговій сесії Ужгородської районної ради. Всі присутні дійшли висновку, щодо створення робочої групи по підготовці та реалізації проектів будівництва амбулаторій.