Сьогодні, 12 жовтня, у Закарпатській обласній філармонії відбувся святковий концерт до Дня захисника України, свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України.

Святковий концерт розпочався з «Молитви за Україну» у виконанні народного ансамблю пісні і танцю «Дружба», районного будинку культури (керівник Олександр Карбованець).

До вітального слова на сцену були запрошені керівники району: перший заступник голови райдержадміністрації – Віталій Семаль та заступник голови райдержадміністрації – Єва Раті, які щиро вітали присутніх зі святом.

У залі також присутні справжні герої – учасники бойових дій в АТО, матері та дружини загиблих воїнів. Їх керівники району вітали Подяками райдержадміністрації та районної ради, віддали шану та повагу хвилиною мовчання.

У концертній програмі прийняли участь кращі колективи художньої самодіяльності району:

- народний ансамбль народної пісні «Цинторія», РБК;

- народний чоловічий ансамбль «Карпатські голоси», клуб с.Оноківці;

- народний вокальний ансамбль «Ужанка», РБК;

- зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Наша Файта», БК с.Сторожниця;

- зразкова дитяча студія «Намисто», РБК;

- народний вокально-хореографічний ансамбль «Словенка», ДШМ смт.Середнє;

- народний дует «Рідна пісня», РБК;

- хореографічний колектив «Орхідея», БК с.Тийглаш;

- солісти: Валерія Фельцан, Ірина Дагулич, Оксана Головня, Анастасія Вишневська, Надія Балог-Тотін та Маряна Сухолова.