11 жовтня в райдержадміністрації відбулась робоча зустріч голови РДА Кинєв Еріки Петрівни з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району з питань удосконалення взаємодії державних органів щодо забезпечення державної безпеки, законності і правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян в Ужгородському районі.

Участь в заході взяли Семаль В. Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації; Боднарюк Р.Ю. – керівник апарату райдержадміністрації; Чорнак Р. В. – голова Ужгородської районної ради; Пацкан В. В. - начальник Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області; Ребрей В. В. – начальник Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції ГУ НПУ в Закарпатській області; Симочко В. О. – начальник Перечинського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України в Закарпатській області; Пантьо М. М. – заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури;Зубач С. А. - військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату; Ільницький В. Б. - начальник Ужгородського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Закарпатській області та представник Чопського прикордонного загону.

В ході зустрічі обговорили питання забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, профілактики правопорушень, протидії злочинності та корупції на території району, а також стан оперативного інформування про надзвичайні події та резонансні злочини між правоохоронними органами, райдержадміністрацією й органами місцевого самоврядування.

Також присутні проінформували про стан справ у відомствах та внесли відповідні пропозиції щодо подальшої співпраці.