10 жовтня 2018 року в Ужгородській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в роботі якої взяли участь: голова райдержадміністрації, голова комісії - Кинєв Е.П., перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови комісії – Семаль В.Ю., секретар комісії – Булина Н.П., керівник апарату РДА - Боднарюк Р.Ю., завідувач сектору цивільного захисту РДА – Малко Р.М., начальник фінансового управління РДА – Ящищак О.В., в.о. начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА – Мигович Я.Е., начальник відділу охорони здоров’я РДА – Чопик С.М., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА – Москалюк Л.Д., начальник відділу агропромислового розвитку РДА – Савко В.І., в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА – Матвієнко С.М., старший інспектор відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА – Крупнік В.Я., начальник районного відділу капітального будівництва – Ворю Л.П., заступник начальника Ужгородського МРВ УДСНС України у Закарпатській області – Глушеня В.Р., директор ДП «Ужгородське лісове господарство» - Кий В.В., начальник Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області – Горват Г.Е., начальник Ужгородського міжрайонного управління водного господарства – Івегеш В.В., завідувач Чопською районною лабораторією Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» - Байда Г.М. та запрошені, а саме: голова виконавчого комітету Тарнівецької сільської ради – Шоля В.В., голова виконавчого комітету Дубрівської сільської ради – Василиндра Р.Ю., завідувач відділу профілактичної дезінфекції Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» - Глушеня В.Р.

На засіданні комісії розглянуто ряд питань, які стосуються реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, створення безпечних та нормальних умов життєдіяльності населення, а саме:
- розгляд питання щодо надання матеріальної допомоги громадянам вул.Садової в с.Ботфолво Тарнівецької сільської ради, які постраждали внаслідок буревію 03 жовтня 2018 року;
- проведення осінньої суцільної дератизації в місцях компактного проживання ромського населення на території району;
- затвердження Комплексного плану профілактичних, протиепідемічних та протиепізоотичних заходів з грипу та ГРВІ та заходів запобігання можливого ускладнення грипу в сезон 2018 – 2019 років;
- про хід підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років;
- видалення аварійно-небезпечних дерев уздовж автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території району (доручення голови Закарпатської облдержадміністрації 22.08.2018 №02-05/11);
- розчистка русла р.Веля та захист від підтоплення на території Дубрівської сільської ради.
   З розгляду даних питань прийняті відповідні протокольні рішення, які направлені виконавцям для виконання.