У всіх регіонах України розпочалися заходи, що передбачені проектами, які отримали гранти від українського культурного фонду. Першим заходом у рамках проекту КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» ЗОР «Гра вчить жити і творити» - відкритий обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик», який відбувся за підтримки Українського культурного фонду, став семінар підвищення кваліфікації працівників культури Ужгородського району.

Учасники семінару мали змогу познайомитися з питаннями, що стосуються підготовки та проведення розважально – ігрових форм: які особливості підготовки сценарію, як підібрати музику, як виготовити та працювати з реквізитом та ін..Розкривали ці питання викладачі коледжу Василик Г.С., Бабяк Є.Я., Кучмаш В.О.,Сівак Є.М.,Тищук В.В., Ухач Л.І.

Учасники семінару з задоволенням брали участь у практичній частині, де студентами коледжу (викладач Л.І.Ухач) було запропоновано ігри з використанням реквізиту. Найактивнішими гравцями виявилися: Ірина Дагулич – директор БК с.Соломоново, Василина Куклишин – завклубом с.Кінчеш, Мар’яна Сенькіна – завклубом с.Демечі, Ольга Ніколенко – директор БК с.Худльово, Юрій Савко – завклубом с.Лінці та ін.

З метою визначення ефективності проведеного заходу присутні відповіли на питання анкети.

Підвела підсумок проведеного заходу начальник відділу культури Ужгородської РДА Марія Золтанівна Котляр.

Подібні семінари заплановано провести у всіх районах області. Сподіваємося, що такі заходи будуть сприяти активізації проведення культурно – дозвіллєвої роботи клубними закладами.