6 жовтня 2018 року у приміщенні Закарпатської обласної філармонії відбувся обласний відбірковий тур ХУІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».

Ужгородський район на фестивалі гідно представила солістка районного будинку культури – Валерія Фельцан.

Мета фестивалю – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, відкрити нові імена та вивести їх на велику сцену.

Відбіркові конкурси проходять у шести музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики й українського автентичного фольклору.

Переможці конкурсу отримають право представляти Закарпаття у фінальних змаганнях фестивалю «Червона рута», що відбудуться у вересні 2019 року в м.Чернівці.