8 жовтня 2018 року, чергову щотижневу нараду провела голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, участь в якій взяли перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та головний лікар Комунального некомерційного підприємства "Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради" Лариса Шинкаренко.

В ході наради заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами та озвучено окремі доручення з актуальних питань життєдіяльності району:

Михайлишина М.І. - начальник відділу освіти, молоді та спорту інформувала про будівництво котельні в Соловківській ЗОШ та про готовність навчальних закладів до опалювального сезону.

Крупнік В.Я. - старший інспектор відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації проінформував про проведення ремонту доріг в районі.

Малко Р.М. - завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації доповів про наслідки буревію, який пройшов в с.Ботфалва 05 жовтня 2018 року.

Чопик С.М. - начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації інформувала про будівництво на території району 3-х сільських амбулаторій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Обговорено ряд заходів щодо організації та проведення районного концерту до Дня захисника України, який відбудеться 12 жовтня о 14.00 в обласній філармонії.

Наголошено на неухильному виконанні вимог Інструкції,зокрема робота з вхідними документами.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації зробила акцент на актуальності питань, озвучила низку завдань та дала ряд доручень відповідним службам.