29 вересня 2018 року в с. Паладь Комарівці Ужгородського району відбувся обласний фестиваль угорського народного мистецтва. Захід проходив за ініціативи Демократичної спілки угорців України, Товариства угорської інтелігенції Закарпаття, Закарпатської обласної благодійної організації «Центр підтримки угорської культури Закарпаття» та сприяння управління національностей та релігій, департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації, Центру культур національних меншин Закарпаття, Ужгородської райдержадміністрації та районної ради.

Учасників та гостей свята вітали Йосип Резеш - начальник управління національностей та релігій облдержадміністрації, Ласло Зубанич - голова Демократичної Спілки угорців України, Ілдико Молнар - заступник директора департаменту культури облдержадміністрації, Юрій Дупко - голова товариства угорської інтелігенції Закарпаття. У заході взяли участь представники угорської національної меншини області, громадськість та представники засобів масової інформації.

На фестивалі народні умільці розгорнули виставку-продаж своїх творів, були представлені вироби народних ремесел, а на головній сцені виступали вокальні, музичні та хореографічні колективи нашого краю. Вокальний ансамбль «Незабутки» (БК с.Паладь Комарівці), хореографічний колектив «Малі Цвіркуни» (БК с.Паладь Комарівці), в’язанка угорських пісень соло Фогош Вероніка на скрипці Фогош Домонкош (БК с.Паладь Комарівці), народний вокальний ансамбль угорської народної пісні «Ружа» (БК с.Тийглаш), хореографічний колектив «Орхідея» (БК с.Тийглаш), вокальний ансамбль «Чологань» (БК с.Тийглаш),вокальний ансабль з Вишкова, хореографічний коллектив «Хотрац»(БК с.Велика Добронь), хореографічний колектив «Седерінда» (с.Кідьош), фольклорний колектив «Бузавіраг» (с.Кідьош), зразковий хореографічний колектив «Наша Файта»(БК с.Сторожниця), хореографічний колектив «Пірош Пантліко» (с.Тісачома) та інші.