30 вересня село Петрівка святкувало свій 70-річний ювілей. Відкрили свято – голова Соловківської сільської ради Олександр Біро, депутат села Володимир Сенькін, та Михайло Талапа, Валентина Горват, які і були організаторами свята.

Концертну програму розпочали учні місцевої школи та вихованці дитячого садочка. Далі у концерті прийняли участь художні колективи району: народний вокальний ансамбль «Ужанка» РБК, вокальний ансамбль «Сражанка» БК с.Соломоново, танцювальний колектив «Хотрац» БК с.ВеликаДобронь, танцювальний колектив «Сікра» БК с.Соловка. Тепло приймали глядачі солістів: Оксану та Анастасію Головня БК с.Часлівці, Ірину Дагулич БК с.Соломоново, Інну Іван БК с. В.Добронь. Вміло вела програму керівник організаційно-методичного центру відділу культури – Оксана Ільченко. На святі згадали і старожилів села, яким вручили подарунки.

По закінченні концерту голова Солоківської сільської ради Олександр Біро вручив футбольний м’яч молодіжній футбольній команді села, яка зайняла перше місце на місцевому футбольному полі.

Свято продовжилось розважальною программою, крім того присутні мали можливість пригоститись різними стравами.