Сьогодні, 02 жовтня відбулося чергове засідання колегії Ужгородської райдержадміністрації. Головувала на колегії Еріка Кинєв, голова райдержадміністрації. Участь у колегії прийняли голови сільських рад району   та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено питанняпро стан здійснення ремонтних робіт, виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення процедур закупівель робіт на ремонт та утримання доріг загального користування місцевого значення Ужгородського району. ДоповідавКрупнік Вячеслав – старший інспектор відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

З даного питання колегія прийняла рішення відділам інфраструктури та житлово-комунального господарства,економічного розвитку та торгівлі,рекомендувати селищному та сільським головам продовжити роботу щодо проведення процедур закупівель робіт на ремонт та утримання доріг загального користування місцевого значення, та роботи з підрядниками по ремонту доріг.

З інформаційною довідкою можна ознайомитись в роздіді "Офіційні документи" підрозділ "Колегія РДА"