01 жовтня відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації під керівництвом голови РДАЕріки Кинєв. Участь у нараді також взяли перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль та заступник голови районної ради Степан Мацко.
Еріка Петрівна перевірила доручення, що їх було надано окремим керівникам на попередній оперативній нараді.
Перший заступник голови райдержадміністрації проінформував про виникнення аварійної ситуації з газопостачанням на газопроводі в с.Дубрівка, яка сталася ввечері 28 вересня 2018 року, внаслідок якої без газопостачання залишились 15 населених пунктіврайону. У зв’язку з цим, 29.09.2018 при райдержадміністрації відбулося термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, завдяки оперативному реагуванні та вжитті термінових заходів газопостачання у населених пунктах, яких було відсутнє – відновлено.
Під час наради також йшлося про стан справ у сферах освіти, інфраструктури, цивільного захисту та інші. Заслухано інформацію щодо ремонту доріг в районі.
Піднімались питання щодо будівництва на території району сільських амбулаторій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.
Наголошено на необхідності висвітлення діяльності райдержадміністрації та основних подій, які відбуваються в районі, на офіційному сайті РДА.
Крім цього, керівники структурних підрозділів проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.
За результатами наради голова райдержадміністрації дала ряд завдань до виконання.