29.09.2018 при райдержадміністрації за участі голови Ужгородської РДА Кинєв Е.П., першого заступника голови РДА Семаля В.Ю., завідувача сектору цивільного захисту райдержадміністрації Малка Р.М., головного спеціаліста сектору – Булини Н.П., головного спеціаліста відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Матвієнка С.М., начальника Ужгородського міськрайонного відділу УДСНС України у Закарпатській області Ільницького В.Б., інспектора ДПРЗ-1 УДСНС України у Закарпатській області Щербея Г.В., головного інженера ПАТ «Закарпатгаз» Водзінського В.С., начальника Ужгородського району електричних мереж Юращука О.М. відбулося термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на порядку денного якого було розглянуто основні питання - "Про виникнення аварійної ситуації з газопостачанням на газопроводі в с.Дубрівка" та "План заходів спрямованих на запобігання винекненню надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру і мінімізації їх негативних наслідків".
Внаслідок аварії постраждали населені пункти Середнянської селищної, Худлівської, Пацканівської, Дубрівської, Киблярівської, Ірлявської сільських рад.
З розгляду даного питання прийнято відповідне рішення, яке направлене виконавцям для відповідного реагування.

При оперативному реагуванні та вжитті термінових заходів газопостачання у населених пунктах, яких було відсутнє – на сьогодні відновлено.