СКИНУТИ

Безпека руху і Ваша особиста безпека значною мірою залежить від стану доріг та їх облаштування технічними засобами організації дорожнього руху.

На 44 автодороги (протяжністю 350 км) загального користування в Ужгородському районі експлуатуються 88 мостів, 8 шляхопроводів, 308 перетічних труб (загальною довжиною 2051 погонний метр), встановлено 256 дорожніх знаків, 1350 м дорожніх огороджень, багато інших засобів організації руху.

Окрім цього в районі перебувають на обліку 651 дорога (вулиця) (протяжністю 391,5 км) комунальної власності.

Для організації пасажирського перевезення на автодорогах та дорогах (вулицях) комунальної власності розташовано 24 автозупинки та 21 автопавільйон.

Останнім часом почастішали випадки крадіжок та навмисного руйнування інженерних споруд, дорожніх знаків, огороджень, інших технічних засобів організації дорожнього руху, опор освітлення та штучних споруд. Ці факти вандалізму ставлять під загрозу життя і здоров’я користувачів доріг, призводять до збільшення аварійності та суттєвого зростання тяжкості наслідків аварій.

Наголошуємо, що відповідно до чинного законодавства передбачається цивільно-правова та адміністративна відповідальність за пошкодження елементів доріг, в тому числі дорожніх знаків (накладання штрафів та відшкодування збитків, наприклад при скоєнні ДТП) (Кодекс України про адміністративні правопорушення, статті 139, 140; Цивільний кодекс України, стаття 1166).

Ужгородська райдержадміністрація звертається до громадян та користувачів доріг загального користування з проханням бережного відношення до технічних засобів організації дорожнього руху, елементів облаштування доріг, штучних споруд на них, що в свою чергу забезпечить безпечні та комфортні умови дорожнього руху.