24.09.2018 в райдержадміністрації відбулася чергова нарада із керівниками структурних підрозділів, на якій було розглянуто кілька питань: проведення ремонту доріг в районі, підготовка до опалювального сезону та розвиток сільської медицини. Начальники відділів містобудування та архітектури, капітального будівництва проінформували про стан справ у підпорядкованих підрозділах. Наголошено увагу присутніх про порядок підготовки матеріалів на розгляд засідання сесії районної ради.
В ході наради дані відповідні доручення працівникам апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації та наголошено на відповідальному ставлені до виконання поставлених завдань, не допускати формального підходу до роботи.