VІІ фестиваль «Добронська паприка», присвячений найпопулярнішій спеції, відбувся 23 вересня 2018 р. в селі Мала Добронь – неофіційній столиці закарпатської паприки. Вперше фестиваль відбувся у 2006 році і відтоді, раз у два роки, традиційно Ужгородщина відмічає це свято.

Організатори свята, Ужгородська райдержадміністрації, районна рада та Малодобронська сільська рада, започаткували фестиваль з метою розвитку самодіяльного мистецтва, відтворення та популяризації народних звичаїв, традицій та обрядів. Фестиваль сприяє розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності, пошуку і підтримки здібних, обдарованих, талановитих особистостей.

Урочисто захід відкрила заступник голови райдержадміністрації Є.Раті. Зі святом присутніх привітали - виступаючі, заступник голови районної ради С.Мацко, начальник відділу культури райдержадміністрації М.Котляр, сільський голова Б.Ембер та начальник управління національностей та релігій Закарпатської ОДА Й.Резеш.

На фестивалі були оздоблені намети з роботами народних умільців району, „Добронський ярмарок” (де можна було придбати спеції та різні вироби з паприки), конкурсні огляди місцевої кухні, спортивні ігри та атракціони. У концертній програмі фестивалю взяли участь аматорські колективи району.
Гості фестивалю отримали незабутні враження. Захід завершився святковим феєрверком.