Громадською асоціацією «Асоціація рибалок Ужгорода» спільно з Ужгородським районним та міським центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 24.09.2018 р. в місті Ужгород було організовано та проведено перший благодійний фестиваль дитячої риболовлі - «Ужгородські поплавці».

Запланованою метою даного фестивалю було навчання дітей основам рибальства, та формування у них усвідомлення важливості бережливого ставлення до природи та її дарів. Фестиваль подарував свято діткам з малозабезпечених сімей Ужгородського району та міста Ужгород, які перебувають під соціальним супроводом відповідних центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

В ході заходу дітям було проведено майстер-клас основ рибальства від досвідчених рибалок, та проведено міні – турнір з риболовлі, переможці якого отримали призи від спонсорів та меценатів св’ята. По закінченню турніру всі без винятку діти, які прийняли участь у заході отримали почесні грамоти та цікаві заохочувальні подарунки, а також смакували солодощами приготовленою на вогнищі в казані справжньою рибацькою ухою.

Всі учасники дитячого фестивалю отримали купу позитивних емоцій та залишилися вкрай задоволеними. Організатори заходу планують провести наступний фестиваль «Ужгородські поплавці» вже в наступному році.