У неділю, 16 вересня, відбулося свято села «Дубрівці – 601» в рамках першого фестивалю «Дубрівські шутимині».

Відкрив свято голова села - Роман Василиндра, який щиро вітав усіх присутніх зі святом та вручив грамоти активу села за участь у громадському житті села.

На святі були присутні керівники району: Руслана Боднарюк – керівник апарату райдержадміністрації, Юрій Фрінцко – керуючий справами виконавчого апарату районної ради , Андрій Кушнірук – депутат районної ради.

Глядачі милувалися виступами місцевих колективів «Дубрівчанка», «Вишиваночка», «Мрія» та запрошених колективів художньої самодіяльності з Н.Солотвина, Кам’яниці та Мукачівського району.

На столах була виставка шутиминь (домашня випічка), які напекли дубрівські газдині, за що були нагороджені символічними медалями.