Минулої неділі усі дороги в Батфі вели до місцевого клубу, в якому справляли новосілля після капітального ремонту.На свято прийшли не лише мешканці цього невеличкого села, а й сусідніх – Галоча та Палло.

Завідуюча клубом Наталія Ференц працює в клубі уже десять років. Досі тут завжди успішно працювали різні творчі об’єднання. Особливою популярністю серед дітей користувалися гуртки: танцювальний, вокальний, драматичний та художнього читання. Тепер, крім світлого просторого актового залу, є й допоміжні кімнати для різних занять.

Усі три села Галоцької сільради розташовані близько одне від одного, то ж новосілля у культзакладі відсвяткували великою дружною громадою.

Тепло привітали присутніх заступник голови районної ради Степан Мацко, начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр, Галоцький сільський голова Шандор Молнар. Степан Янович відзначив, як важливо навіть у такому маленькому селі дбати про культуру, берегти народні традиції. Казав, що село без клубу - як футбол без м’яча. Обнадіяв присутніх звісткою, що районна влада має на меті і в Палло побудувати новий будинок культури.

Начальник відділу культури району висловила слова подяки на адресу районної влади, адже на культуру виділяються чималі кошти, і наші колективи художньої самодіяльності одягненні у нові сценічні костюми, не мають клопоту з транспортом.

Сільський голова розповів чим нині живуть села сільради, поділився найближчими планами.

Батфу на 80 відсотків населяють угорці, тому концерт ведучі вели двома мовами: українською та угорською. І багато пісень звучало про Україну саме державною мовою. Порадували юні солісти сестри Аліна та Марина Судакові, Анастасія Сегеді, Аліна Гіреш. Виступали і гості з Ужгорода Олексій Пекарович та Жовтія Пердук. Та справжньою родзинкою свята був виступ ансамблю «Чіпкейш» з Галоча (художній керівник Іштван Молнар).

Присутні оглянули виставку робіт місцевих вишивальниць, експонати для майбутнього сільського музею.