14 вересня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації відбулась нарада щодо оподаткування земельним податком лісових земель, у якій взяли участь директор ДП «Ужгородське лісове господарство» Кий В.В., начальник відділу надання адміністративних послуг Ужгородської ОДПІ Симчера В.Ю., керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Баранинської ОТГ та сільських рад району, на території яких є лісові землі.

Законом України від 10.07.2018 р. №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» встановлено земельний податок на лісові землі.

У зв’язку з цим, рекомендовано органам місцевого самоврядування району скликати засідання сесій місцевих рад, на яких прийняти рішення із встановлення розміру ставок оподаткування земель лісогосподарського призначення відповідно до Постанови КМУ від 24 травня 2017 року №483.