З метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах району, відповідно до статей 14, 16, 38, 39 Закону України «Про тваринний світ», розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації 03.09.2018 №582 „Про заходи з охорони водних біоресурсів на період осінньо-зимового нересту риби у Закарпатській області”, з вересня 2018 року до січня 2019 року встановлено заборону вилову риби та інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

В нерестовий період любительська риболовля може бути дозволена органами рибоохорони у спеціально визначених водоймах однією поплавкою або донною вудкою і з одним гачком та спінінгом з берега.

Шановні мешканці Ужгородщини (рибалки)!

Просимо Вас в даний період бережно ставитися до водних біоресурсів, які готуються до нересту. Також, в разі виявлення фактів порушення «Правил любительського та спортивного рибальства» просимо Вас повідомляти про це управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області.

Спільними зусиллями збережемо водні біоресурси!