СКИНУТИ

12 вересня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Кинєв Еріки Петрівни відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому заслухано керівників сільськогосподарських підприємств державної форми власності.

Керівник агрофірми «Еліта» повідомив, що за рахунок вирощування сільськогосподарських культур, які реалізовані у 2017 році агрофірма змогла погасити борги минулих років по заробітній платі та інших виплатах. Станом на сьогодні підприємство сплачує працівникам заробітну плату та здійснює інші виплати.

Керівник АПФ «Леанка» поінформував, що на сьогодні наявні борги по сплаті ЄСВ та ПДФО, які за рахунок реалізованої продукції періодично погашаються. По при це заробітна плата працівникам виплачується вчасно. Агропромисловою фірмою збільшено виробництво вин до 10 видів, що дасть можливість збільшити дохід державного підприємства.

Комісією звернуто увагу керівників державних підприємств на необхідність вжиття відповідних заходів щодо недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам та інших виплат, передбачених законодавством.