16 вересня 2018 р. у смт. Середнє, о 14.00. відбудеться свято словацького народного мистецтва „Словенска веселіца”.

Фестиваль словацького народного мистецтва – „Словенска веселіца” (Словацька веселиця) є визначним культурним заходом на Закарпатті, має багаторічну традицію та є визначним культурно-мистецьким заходом, яке сприяє збереженню та розвитку народних традицій словацької меншини, поглибленню та зміцненню її ідентичності, популяризації словацької культури на Україні та міжетнічної злагоди у нашому багатонаціональному краї.

У програмі свята приймуть участь фольклорні колективи з усієї області, зі Словаччини а також словацькі колективи інших країн. На свято запрошені почесні гості як з України, так і зі Словаччини.

В рамках свята діятимуть виставки творів народних умільців області – живопис, різьба по дереву, кераміка, вишивка, дротарство.

У програмі - розваги, танці, спортивні турніри, народні гуляння.

Щиро запрошуємо на свято!