Під головуванням заступника голови райдержадміністрації – голови комісії Єви Раті 11 вересня 2018 року проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації, на якому розглянуто питання про стан роботи щодо соціального супроводу та патронату осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, а також проведення роботи з умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

Відповідно до прийнятого рішення рекомендовано Ужгородському міськрайонному відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області надати методичну допомогу органам місцевого самоврядування щодо порядку соціального супроводу та патронату осіб, які звільняються з місць позбавлення волі. А виконавчим комітетам сільських рад в свою чергу здійснювати контроль за дотриманням прав, основних свобод та законних інтересів осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання та спільно з дільничними офіцерами поліції проводити виховну роботу протягом невідбутої частини покарання.

У роботі засідання взяли участь члени спостережної комісії: директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігнат О.Ф., головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Мельник С.В., заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Горват Н.Г., депутати Ужгородської районної ради Готра М.М. та Матіцо С.С., а також начальник Ужгородського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області Галушка С.І. та начальник сектору превенції Ужгородського районного відділення поліції Голомідов М.О.