11 вересня, розпочинаючи апаратну нараду, голова райдержадміністрації Еріка Кинєв представила керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та управлінь новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації.

Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації 10.09.2018 №129-к на посаду першого заступника голови Ужгородської райдержадміністрації призначено Семаля Віталія Юрійовича, який приступив до роботи 11 вересня 2018 року.

В межах повноважень, визначених чинним законодавством, новопризначений перший заступник буде опікуватися питаннями економічної, аграрної політики, торгівлі і побутових послуг, зовнішньоекономічних зв’язків, розвитку малого та середнього бізнесу, туризму та рекреації, інвестиційної діяльності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв’язку, охорони довкілля, техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ветеринарної медицини, використання та охорони земель і природних ресурсів в районі.

Еріка Петрівна привітала Віталія Юрійовича з призначенням та висловила впевненість що його досвід роботи позитивно впливатиме на розвиток нашого району, побажала йому успіхів у трудовій діяльності та плідної праці.

Віталій Юрійович подякував за довіру та висловив сподівання, що разом у команді вирішуватиме всі назрілі питання життєдіяльності району, закликав керівників структурних підрозділів до плідної та ефективної роботи.

Продовжуючи, Еріка Петрівна перейшла до актуальних питань життєдіяльності району, які стосувалися ремонту доріг, підготовки закладів освіти та культури до опалювального сезону, стану виконавської дисципліни та роботи зі зверненнями громадян.

Довідково:

Семаль Віталій Юрійович народився 29 серпня 1971 року в м. Ужгороді.
У 2005 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю “Товарознавство та комерційна діяльність”, отримав кваліфікацію “товарознавця- комерсанта”.
Трудову діяльність розпочав у 1988 році на посаді іструктора-методиста відділу техніки безпеки Ужгородського механічного заводу. Починаючи з лютого 1992 по вересень 1994 року працював провідником по супроводу грузів торгової Закупівельної бази Заготуправління Закарпатської ОПС, згодом - асистент „Спільного підприємства Дюті фрі трейдінг”. З травня 1995 року по вересень 1996 року - оператор–автозаправлювальник автомобільної заправної станції №1, потім - завідуючий автомобільної заправної станції №1 „Латориця”.
З січня 1997 по серпень 1998 - завідуючий автозаправлювальним комплексом спільного підприємства „Чоп - Термінал”, згодом - закритого акціонерного товариства „Автопорт-Чоп”. З серпня 1998 по вересень 1999 року заступник завідуючого автомобільної заправної станції №1 „Латориця”.
З вересня 1999 по червень 2003 директор філії „Настуня”. З червня 2003 року по грудень 2004 року виконавчий директор з питань виробництва відкритого акціонерного товариства „Ужгородмолоко”. З жовтня 2006 по квітень 2009 заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю „Калина-Ужгород”.  З квітня 2009 року по серпень 2010 заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю „Калина-Закарпаття”, пізніше з серпня 2010 року по листопад 2010 року - директор товариства з обмеженою відповідальністю „Плюс Закарпаття”.
У листопаді 2010 року обраний заступником, а у грудні 2012 року -  першим заступником міського голови Ужгородської міської ради. Протягом листопада 2014 року – секретар Ужгородської міської ради. З листопада 2014 по лютий 2015 року призначений радником голови Ужгородської районної ради.
З лютого 2015 по листопад 2015 року – обіймав посаду директора департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, а з липня 2017 по липень 2018 року - директора товариства з обмеженою відповідальністю „Ужгород - 2012”.
Одружений. Має двох синів