Сьогодні, 7 вересня, голова райдержадміністрації Еріка Кинєв взяла участь у засіданні чергової двадцять шостої сесії районної ради, яку проводив в.о. голови районної ради Степан Мацко.
До порядку денного засідання було включено ряд питань, які попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій.
Зокрема, на засіданні сесії заслухано звіт начальника відділу містобудування та архітектури Ірини Зазулич, яка проінформувала присутніх про забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території району.
Затверджено Статут районного центру дитячої творчості у новій редакції та додаткові угоди про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету.
Внесено зміни до таких важливих програм як «Турбота», «Районна Програма розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування на період 2018-2020 років» та «Шкільне харчування», а також внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік.