2 вересня 2018 року в селі Кінчеш пройшов перший гастрономічний фестиваль-ярмарок «М’яса і пива». Організатори фестивалю – Ужгородська РДА, Ужгородська РР і Ужгородський районний відділ культури. Учасників і гостів фестивалю привітали – начальник відділу культури РДА Котляр Марія та голова Коритнянської сільської ради Бадида Ігорь.

У святковому концерті прийняли участь чимало відомих аматорських колективів ужгородщини: народні ансамблі «Рапсодія» і «Рідна пісня» (РБК); «Наша файта» БК с. Сторожниця; «Оріховчанка» (клуб с. Оріховиця); «Кральовичка» (клуб с. Невицьке); «Ритм» (БК с. Єсень). Щиро вітали присутніх сусіди з БК с. Часлівці (Головня Оксана та Анастасія, разом з хореографічним колективом). Особливо тепло приймали глядачі виступ учнів Коритнянської ДШМ (вокальний ансамбль «Глорія» під керівництвом Т. Іллар).

Гості фестивалю мали нагоду посмакувати різноманітними закарпатськими стравами з м’яса, та смачним крафтовим пивом. Учасників конкурсно-розважальної програми порадували призи, надані пивоварнею крафтового пива «Фіхтен», що розташована на території Коритнянської сільської ради.